Tip dne

Sedací soupravy - výběr

Sedací soupravy - výběr

30. 1. 2012, 11:04

Jaku sedací soupravu zvolíme, to pochopitelně záleží na vkusu každého z nás, ale i na obsahu naší peněženky. Výběr na trhu je dnes opravdu široký. Ty tam jsou doby, kdy byl výběr z několika málo typů, které se od sebe příliš nelišily nejen co do tvarů, ale i co do designu.

Sedací soupravy

Sedací soupravy jsou téměř neodmyslitelnou součástí našich obytných místností. Slouží k posezení s přáteli i v rodinném kruhu, jsou místem, odkud nejčastěji sledujeme televizní programy.

Při rozhodování bychom měli vycházet ze stylu života rodiny a v úvahu brát prostor, který máme k dispozici. Do malých místností v panelovém bytě není příliš vhodná robustní sedací souprava, nebo rohová sedací souprava, která zabere téměř celou místnost. Malému prostoru lze totiž úspěšně čelit lehkým a snadno přemístitelným nábytkem. Naopak v rodinném domě, v němž máme pro obytný prostor k dispozici mnohdy i celé přízemí, kde je jen volně propojen obývací pokoj, jídelna, kuchyně, případně i pracovna, se masivní sedací souprava bude dobře vyjímat a bude i plně funkční.

Ceny sedacích souprav

Otázkou, jistě ne zanedbatelnou, je i cena, za kterou sedací soupravu pořídíme. I v tomto případě máme volbu širokou. Sedací soupravu můžeme pořídit za několik málo tisíc, ale i dost drahou.Sedací souprava udává obytnému prostoru tón. Existuje mnoho variant těchto souprav, od jednosedacích, dvousedadlových až po trojsedadlové sedací soupravy a jejich vzájemné kombinace. Vždy bychom měli však brát v úvahu počet předpokládaných osob, které zde budou trávit čas, i počet předpokládaných návštěv.Pokud se tedy rozhodujeme jakou sedací soupravu si pro svůj domov vybereme, začněme nejdříve u našeho životního stylu. Rodina, která má děti už odrostlé, bude mít odlišné nároky na sedací soupravu než rodina s malými dětmi, stejně jako rodina intelektuálů oproti rodině manuálně pracujících. Jde vždy jen o o správně si vybrat.

Zobrazení: 23162 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější
Článek: Přehozy na rohové sedací soupravy Počet komentářu: 4
Článek: Módní sedací soupravy Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Přehozy na rohové sedací soupravy Datum posledního komentáře: 9.12.2014
Článek: Módní sedací soupravy Datum posledního komentáře: 22.8.2012