Tip dne

Přehozy na rohové sedací soupravy

Přehozy na rohové sedací soupravy

26. 4. 2012, 9:48

Přehozy na sedací soupravy pomůžou vytvořit útulnější interiér a příjemnější bydlení. Přehozy na sedací soupravy a křesla z hřejivého fleecu zpříjemní dobu relaxace po dlouhém a namáhavém pracovním dni. Fleec je velice příjemný a oblíbený materiál již delší dobu.

Přehozy na rohové sedací soupravy

Nestárnoucí žinilkové přehozy na sedací soupravy oživí každý obývací pokoj se sedací soupravou. Látka je velmi pevná s žakárovou vazbou a díky polysterovému vláknu připomínající žinilku jemná na dotek. Praktické je zapínání na zip. Žinilkové přehozy jsou stále m'odní a velice žádaný sortiment přehozů na sedací soupravy. Oživí i starší typ sedací soupravy.

Přehozy na rohové sedací soupravy - napínací potahy

Acryl coby materiál je znám na našem trhu již dlouhou dobu. Potahy na sedací soupravy z acrylového materiálu jsou dokonalou náhražkou vlněného rouna. Díky svému složení je velmi jednoduchý na údržbu. Potahy na sedací soupravy prodlouží jejich životnost a funkčnost o mnoho déle.

Přehozy na rohové sedací soupravy - levné

Polyester je znám již jako materiál dlouhou dobu. Ze 100% polyesteru se také vyrábějí potahy na sedací soupravy. Materiál je na omak velmi hebký.

Přehozy na rohové sedací soupravy - moderní

Rohové sedací soupravy se vyrábějí z nejrůznějších materiálů, barev a motivů. Sedací soupravy patří k nejdůležitějšímu kusu nábytku v bytě. Rohové sedací soupravy se vyrábějí v pravém a levém provedení.

Přehozy na rohové sedací soupravy

Kožené sedací soupravy budou stále m'odním trendem a nikdy nezevšední. Kůže je přírodní a velice kvalitní materiál s dlouhou životností. Moderní sedací soupravy v mo'dních trendy směrech budou stále ozdobou jakéhokoliv interiéru. Jsou vždy velice příjemné na relaxaci. Moderní sedací soupravy to je vždy kožený kvalitní materiál z tuzemského hovězího skotu nebo dovoz ze zahraničí. Výrobci se orientují na spotřebitele a stále inovují sedací soupravy tak, aby moderní sedací soupravy nepostrádaly nic ze své atraktivity. Moderní sedací soupravy to bude vždy materiál kůže. Kůže se musí také udržovat, aby si zachovala dlouhou životnost.

Zobrazení: 173752 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 4

Nejkomentovanější
Článek: Přehozy na rohové sedací soupravy Počet komentářu: 4
Článek: Módní sedací soupravy Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Přehozy na rohové sedací soupravy Datum posledního komentáře: 9.12.2014
Článek: Módní sedací soupravy Datum posledního komentáře: 22.8.2012