Čistící a udržovací prostředky

Nakup-sedačky.cz & Poliboy

Nakup-sedačky.cz nabízí čistící a udržovací prostředky Poliboy, kde se klade velký důraz na kvalitu Pro své značkové výrobky chce Poliboy jen to nejlepší a proto vybírá například zvlášť kvalitní suroviny pro přípravu prostředků, používá ekologické obaly s oslovujícím moderním designem atd. Poliboy si klade za cíl jednat v souladu s životním prostředím a snaží se sjednotit ekologické a ekonomické požadavky na výrobky.


Pro rychlé a jednoduché čištění a péči se perfektně hodí Vlhčené utěrky na hladkou kůži. Tyto utěrky vyživují kůži, udržují ji odolnou a poddajnou a díky hloubkové impregnaci i odolnou proti vlhkosti a skvrnám. Šetrné složky nechají všechnu špínu zmizet, po setření necháte jednoduše uschnout a lesk se dostaví automaticky. Utěrky jsou koncipovány pro rychlé čištění takříkajíc podle potřeby. To umožňuje jejich použití jednou za týden a nabízí se jako efektivní doplnění při utírání prachu na ostatním nábytku. Pravidelné používání utěrek zaručuje dostatečné ošetření a není tudíž potřeba používat žádné další prostředky.


Pro šetrné čištění a ošetřování hladkých kůží ve všech barvách se hodí rovněž Intenzivní péče o hladkou kůži. Emulze obsahuje přírodní včelí vosk, rostlinný karnaubský vosk a přírodní lanolin, speciálně sladěné impregnační látky a parfémové oleje. Tyto složky poskytují kůži potřebnou péči, poddajnost, osvěžení barev, odolnost, impregnaci a ochranu. Zároveň voda, tenzidy a emulgátory čistí kůži.


Na odolávající špínu a zaschlý pot je tady Čistič na kůži. Speciální čistič vhodný na všechny druhy kůže, umělé kůže a smíšeného materiálu ve všech barvách. Přípravek jednoduše nastříkáte na špinavá místa, otřete vlhkým hadříkem nebo houbičkou a necháte uschnout. Broušenou kůži potom upravíte kartáčem. Čistič na kůži je velmi šetrný a umožňuje i často opakovanou aplikaci. 


Čištění čalounění, tak to je ideální Koncentrát na čalounění a koberce. Čtyřnásobný koncentrát - pěnový čistič, vystačí na cca. 75 m2. Jemná čistící pěna odstraňuje skvrny. Působí antistaticky a ochraňuje před novým zašpiněním. Ideální na čalounění, autopotahy, koberce, předložky, dekorační látky a záclony z vlny, hedvábí, lnu, bavlny, umělých vláken a smíšených textílií.


+420 725 320 508 info@nakup-sedacky.cz

Nejnovější články

půjčovna minibusů plovoucí podlahy designová kancelářská židle